• víťazi I.Slovenskej ligy boxu 2017
  • Matúš Strnisko (vpravo)bronz M-EÚ, 5.miesto ME, Majster SR
  • tréneri s Michalom Takácsom5.miesto OH,MS,ME mládeže, Majster SR
  • úspešný tím žiakov na turnaji v Poľsku
  • Naši majstri SR mužov pre rok 2017M.Ballai, T.Zold, P.Kontár, M.Strnisko, M.Takács
  • majstrovský tím na MSR SD a seniorov
  • Michael BallaiMajster SR 2017
  • Mário MackaničMajster SR 2016
Predstavitelia Klubu
Prezident klubu:
Dušan Vaňo
Hlavný tréner BCS:
Ing. Tibor Hlavačka
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tréner mládeže ŠG a reprezentácie SR:
Mgr. Pavol Hlavačka, PhD.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Ďakujeme za podporu

MESTO NITRA

nitra orez

NITRIANSKY

SAMOSPRÁVNY KRAJ

43091

streda, 29. august 2018, 10:54 Napísal: Admin Prečítané: 2998x
  • Vytlačiť
  • Odoslať e-mailom

Naša boxerka MIRKA JEDINÁKOVÁ vybojovala 5.miesto na Majstrovstvách sveta mládeže (do 18 rokov) v Budapešti! Mirka sa na svetový šampionát kvalifikovala z ME, kde jej patrilo taktiež 5.miesto. V Budapešti sa tak predstavili už len najlepšie boxerky z jednotlivých kontinentálnych šampionátov. Mirke los v osemifinále prisúdil striebornú medailistku z Majstrovstiev Ameriky - Portoričanku Matos Cruz. Mirka predviedla výborný výkon, súperku poslala 2x do počítania a zvíťazila jednoznačne na body 5:0. Vo štvrťfinále ju v boji o medailu čakala favorizovaná majsterka Ázie - Manisha z Indie. V bojovnom zápase, do ktorého Mirka vstupovala zdravotne nie úplne fit, sa napokon z víťazstva tešila Indka pomerom bodov 4:1.

Mirka patrila v Budapešti k najmenej skúseným boxerkám, keď sa boxu začala aktívne venovať ešte len pred rokom, kedy prišla do nášho klubu. Rodáčka z Prievidze predtým absolvovala 2 zápasy vo full kontakte v kickboxe. V priebehu roku jej boxerská výkonnosť prudko vstúpala, čo dokázala víťazstvami na turnajoch v Čechách i Poľsku, vďaka čomu dostala príležitosť reprezentovať SR na aprílových ME v Taliansku. Na nich ukázala svoj veľký potenciál a skvelými výkonmi sa kvalifikovala aj na MS, na ktorých potvrdila, že v konkurencii omnoho skúsenejších boxeriek patrila vo svojej hmotnostnej kategórii do 64kg k najlepším.

mirkams

Prihlásenie
Partneri

 

 skalka

ARMY SHOP

 elefant

 

pizzalekarenstvorec logo nitradencetv logo

my