• víťazi I.Slovenskej ligy boxu 2017
  • Matúš Strnisko (vpravo)bronz M-EÚ, 5.miesto ME, Majster SR
  • tréneri s Michalom Takácsom5.miesto OH,MS,ME mládeže, Majster SR
  • úspešný tím žiakov na turnaji v Poľsku
  • Naši majstri SR mužov pre rok 2017M.Ballai, T.Zold, P.Kontár, M.Strnisko, M.Takács
  • majstrovský tím na MSR SD a seniorov
  • Michael BallaiMajster SR 2017
  • Mário MackaničMajster SR 2016
Predstavitelia Klubu
Prezident klubu:
Dušan Vaňo
Hlavný tréner BCS:
Ing. Tibor Hlavačka
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tréner mládeže ŠG a reprezentácie SR:
Mgr. Pavol Hlavačka, PhD.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Ďakujeme za podporu

MESTO NITRA

nitra orez

NITRIANSKY

SAMOSPRÁVNY KRAJ

43091

streda, 03. apríl 2019, 10:18 Napísal: Admin Prečítané: 5117x
  • Vytlačiť
  • Odoslať e-mailom

Marec bol pre boxerov BCS Nitra mimoriadne úspešný a po zisku bronzu na ME do 22 rokov (Mirka Jedináková) prišli ďalšie krásne výsledky. Ďalším úspešným podujatím boli pre BCS Nitra Majstrovstvá SR ml.dorastu a žiakov (23. - 24.3. v Dubnici n/V) , kde zlato vybojovali medzi žiakmi Bibiana Lovašová a Filip Prešinský, v ml.doraste sa z najcennejšieho kovu tešil Adolf Staněk, striebro pridal Vladimír Machalík a bronz Simon Turba.

Zápasmi nabité obdobie vyvrcholilo medzinárodným turnajom Euro Cup v Bosne a Hercegovine 27. – 31.3., ktorý bol otvorený pre kategórii st.dorastu a mužov. Pavol Hlavačka na toto podujatie nominoval 8 boxerov, ktorí v konkurencii 11 štátov vybojovali dovedna 4 zlaté a 2 strieborné medaile. Medzi dorastencami zlato vybojovali pästiari BCS Nitra Lukáš Lӧrinc a Kristián Daniel, striebro po 2 víťazných zápasoch pridal Miroslav Herceg.

bosna web

"Chlapci boxovali výborne a porážali majstrov svojich krajín. Preukázali obrovskú chuť po víťazstve. Lukáš Lorinc vo finále doslova naháňal o hlavu vyššieho majstra Maďarska a 100% výkonom vybojoval svoju doposiaľ najcennejšiu medailu. Veľkú cenu má aj striebro Mira Hercega, ktorého kategória bola najsilnejšie obsadená a po výhrach nad reprezentantom Bosny a Srbska zviedol perfektný súboj aj vo finále proti Čiernehorcovi, ktorý patrí k absolútnej európskej špičke. Kiko Daniel v prvom zápase nedal šancu reprezentantovi Maďarska a vo finále vybodoval Chorváta. Ďalšie dve zlaté medzi mužmi pridali skúsení reprezentanti z KO Galanta Viliam Tankó a Andrej Csemez, striebro v doraste ešte bratislavský Majo Mišalko a tak celkovo toto podujatie bolo pre našu reprezentáciu jedno z najúspešnejších na medzinárodnej scéne, aké si pamätám" zhodnotil podujatie spokojný tréner Pavol Hlavačka.

Prihlásenie
Partneri

 

 skalka

ARMY SHOP

 elefant

 

pizzalekarenstvorec logo nitradencetv logo

my