• víťazi I.Slovenskej ligy boxu 2017
  • Matúš Strnisko (vpravo)bronz M-EÚ, 5.miesto ME, Majster SR
  • tréneri s Michalom Takácsom5.miesto OH,MS,ME mládeže, Majster SR
  • úspešný tím žiakov na turnaji v Poľsku
  • Naši majstri SR mužov pre rok 2017M.Ballai, T.Zold, P.Kontár, M.Strnisko, M.Takács
  • majstrovský tím na MSR SD a seniorov
  • Michael BallaiMajster SR 2017
  • Mário MackaničMajster SR 2016
Predstavitelia Klubu
Prezident klubu:
Dušan Vaňo
Hlavný tréner BCS:
Ing. Tibor Hlavačka
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tréner mládeže ŠG a reprezentácie SR:
Mgr. Pavol Hlavačka, PhD.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Ďakujeme za podporu

MESTO NITRA

nitra orez

NITRIANSKY

SAMOSPRÁVNY KRAJ

43091

pondelok, 02. december 2019, 11:54 Napísal: Admin Prečítané: 4799x
  • Vytlačiť
  • Odoslať e-mailom

MAJSTROVSTVÁ SR 28.11. - 1.12. 2019 NITRA

Náš tím vybojoval na MAJSTROVSTVÁCH SR 10 zlatých medailí, 2 strieborné, 4 bronzové medaile! Poďme ale pekne po poriadku si to zrekapitulovať :) V prvom rade parádny šampionát s výbornými zápasmi a výbornou diváckou návštevnosťou (hala nestačila kapacitou, ľudia boli všade :) ). Aj touto cestou veľké ďakujeme všetkým, ktorí priložili ruku k organizácii.

team msr2019 web

 

V kategórii mužov obhájil zlato MATÚŠ STRNISKO a MICHAL TAKÁCS, pričom obaja získali aj prestížne ocenenie pre najtechnickejšieho boxera (Takács) a najbojovnejšieho boxera (Strnisko). Zlato neobhájil TOMÁŠ ZOLD, ktorý nemohol do finále nastúpiť pre tržnú ranu, avšak aj napriek tomu ostal titul vo váhe 69kg doma, keď ho vybojoval ešte len 19-ročný ADAM VAGO, ktorý sa v semifinále postaral o najväčšie prekvapenie šampionátu, keď v parádnom zápase zdolal mimoriadne skúseného niekoľkonásobného majstra SR Mária Zábojníka. Medzi ženami triumfovala s prehľadom MIRKA JEDINÁKOVÁ , ktorá získala aj cenu najtechnickejšej boxerky. Druhý titul medzi ženami pridala bojovníčka KRISTÍNA NÁDASKÁ, ktorú na šampionát pripravoval tréner Michal Kirschner. Ďalšie tituly prišli v kategórii st.dorastu, kde finále ukončila už v 1.kole ANKA HUDECOVÁ a rovnako aj PETER FICZA. Ďalšie najcennejšie kovy po výborných zápasoch proti bojovným súperom pridali CHRIS BARTOŇ, LUKÁŠ LORINC a MIRO HERCEG! Netreba však zabúdať ani na chalanov, ktorí síce nezískali zlato, no svojimi výkonmi rozhodne nesklamali a aj oni sa postarali o výbornú úroveň šampionátu. Už v piatkovom programe mal veľmi blízko k výhre nad neskorším majstrom váhy 75kg TOMÁŠ ČULÁK a v sobotnom semifinále st.dorastu ERIK ÁCSAI proti neskoršiemu víťazovi svojej váhy. Bronz medzi mužmi vybojoval aj TOMÁŠ KLIMÁČEK, ktorého v Bratislave trénuje Michal Ondrejkovič. Bojovné výkony pridali aj chlapci od Miša Kirschnera ŽIGMUND KURINA (bronz) a PATRIK JURKOVIČ (bronz). No a samozrejme v neposlednom rade MARIÁN MIŠALKO, ktorý v najlepšie obsadenej váhe st.dorastu (69kg) najprv parádne v semifinále oplatil nedávnu prehru z ligy a potom vo finálovom zápase proti skúsenému K.Danielovi spravil taký zápas, ktorý dvíhal divákov zo sedačiek! Spomeňme ešte aj chlapcov z ABC Malacky, ktorí za nás hosťujú v lige a sú u nás vždy ako doma - DÁVID MICHÁLEK zlato a LUKÁŠ KORMANČÍK striebro. Suma sumárum? Mimoriadna spokojnosť so šampionátom ako aj výsledkami našich boxerov, vďaka čomu sme získali nie len cenu pre najlepšie družstvo, ale aj pre najlepších trénerov. ĎAKUJEME!

Prihlásenie
Partneri

 

 skalka

ARMY SHOP

 elefant

 

pizzalekarenstvorec logo nitradencetv logo

my