• víťazi I.Slovenskej ligy boxu 2017
  • Matúš Strnisko (vpravo)bronz M-EÚ, 5.miesto ME, Majster SR
  • tréneri s Michalom Takácsom5.miesto OH,MS,ME mládeže, Majster SR
  • úspešný tím žiakov na turnaji v Poľsku
  • Naši majstri SR mužov pre rok 2017M.Ballai, T.Zold, P.Kontár, M.Strnisko, M.Takács
  • majstrovský tím na MSR SD a seniorov
  • Michael BallaiMajster SR 2017
  • Mário MackaničMajster SR 2016
Predstavitelia Klubu
Prezident klubu:
Dušan Vaňo
Hlavný tréner BCS:
Ing. Tibor Hlavačka
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tréner mládeže ŠG a reprezentácie SR:
Mgr. Pavol Hlavačka, PhD.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Ďakujeme za podporu

MESTO NITRA

nitra orez

NITRIANSKY

SAMOSPRÁVNY KRAJ

43091

pondelok, 18. jún 2018, 07:37 Napísal: Admin Prečítané: 3247x
  • Vytlačiť
  • Odoslať e-mailom

Počas víkendu 16.-17. 6. 2018 sa v Giraltovciach uskutočnili Majstrovstvá SR žiakov a ml.dorastu, na ktorých náš tím zaznamenal fantastický úspech - 12 boxerov vybojovalo 11 zlatých a 1 striebornú medailu, keď Denis Ďurica prehral svoj finálový zápas tesne 2:3 na body. Ostatí naši borci nedali svojim súperom žiadnu šancu.

msr giraltovce

Medzi žiakmi triumfoval vo váhe 44,5kg Šimon Turčina a vo váhe 48kg Samuel Horváth. Obaja v sobotnom aj nedeľnom zápase zvíťazili suverénne 5:0 na body. Tretí a štvrtý najcennejší kov v žiackej kategórii pridali Roman Horváth (59kg) a Jozef Bartko (62kg), ktorých finále netrvalo ani 1 kolo, keď zvíťazili TKO. V mladšom doraste úspešné zlaté ťaženie odštartoval Lukáš Lӧrinc (48kg), pokračoval Adolf Staněk (52kg) a Miroslav Herceg (57kg), ktorý vďaka svojim suverénnym víťazstvám proti nepríjemným súperom získal aj cenu pre najlepšieho boxera šampionátu v ml.doraste. Rovnako dve jednoznačné výhry v ceste sa zlatom vybojoval Ladislav Horváth v kategórii 60kg a zahanbiť sa nenechali ani menej skúsení kolegovia – Adrián Ďurica (66kg) a Martin Valent (70kg). Zlatú zbierku na 11 kusov uzavrel v kategórii do 80kg Peter Ficza.

Medzi dievčatami mala byť jasnou favoritkou na zlato Michaela Turacová, no keďže demoluje svoju konkurenciu počas celej sezóny, tak nakoniec na šampionáte nemala proti komu bojovať.

„S výsledkami a výkonmi chlapcov musíme byť maximálne spokojní. Máme boxerov, ktorí sú v reprezentácii a ich prvenstvá sa viac menej čakali, no bolo úžasné sledovať, ako sa k nim pridali aj menej skúsení borci, ktorí jednoducho nedali svojim súperom šancu. Každý z týchto chlapcov má svoj príbeh a bolo nádherné sledovať ich úprimnú radosť, keď im rozhodca zdvíhal ruku s pocitom, že sú majstri Slovenska. Dohromady však tvoria výborný kolektív a aj to je jeden z dôležitých faktov, prečo sa im tak darilo“ dodal spokojný tréner Pavol Hlavačka, ktorý na šampionáte viedol našich boxerov spolu s Tiborom Hlavačkom, Ladislavom Horváthovom a Tomášom Vaňom.

Prihlásenie
Partneri

 

 skalka

ARMY SHOP

 elefant

 

pizzalekarenstvorec logo nitradencetv logo

my