• víťazi I.Slovenskej ligy boxu 2017
  • Matúš Strnisko (vpravo)bronz M-EÚ, 5.miesto ME, Majster SR
  • tréneri s Michalom Takácsom5.miesto OH,MS,ME mládeže, Majster SR
  • úspešný tím žiakov na turnaji v Poľsku
  • Naši majstri SR mužov pre rok 2017M.Ballai, T.Zold, P.Kontár, M.Strnisko, M.Takács
  • majstrovský tím na MSR SD a seniorov
  • Michael BallaiMajster SR 2017
  • Mário MackaničMajster SR 2016
Predstavitelia Klubu
Prezident klubu:
Dušan Vaňo
Hlavný tréner BCS:
Ing. Tibor Hlavačka
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tréner mládeže ŠG a reprezentácie SR:
Mgr. Pavol Hlavačka, PhD.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Ďakujeme za podporu

MESTO NITRA

nitra orez

NITRIANSKY

SAMOSPRÁVNY KRAJ

43091

pondelok, 03. október 2016, 11:02 Napísal: Admin Prečítané: 3346x
  • Vytlačiť
  • Odoslať e-mailom

Od piatka 30.9. do nedele 2.10. prebiehali v Galante Majstrovstvá SR staršieho dorastu chlapcov aj dievčat pre rok 2016. Naše družstvo sa na tomto šampionáte zúčastnilo s 9 boxermi a vybojovalo 3 zlaté, 2 strieborné a 3 bronzové medaile.

 

Medailu sa nepodarilo vybojovať Romanovi Reptíkovi v hmotnosti do 64kg, ktorý už v piatkovom programe neprešiel cez oveľa skúsenejšieho Kristiána Laceka z Levíc, no podal výborný bojovný výkon, ktorý je pre neho prísľubom do budúceho roka, kedy ešte stále ostáva v kategórii staršieho dorastu.

Bronz vybojoval Andrej Mikula (64kg), Adrien Amcha (75kg) a Samuel Pavlov (91kg). Amcha i Pavlov mohli určite pomýšľať aj na striebro, no už v semifinále narazili na neskorších víťazov a reprezentantov nominovaných na MS. Napriek tomu s ich výkonmi v týchto zápasoch bola v našom tíme spokojnosť. Striebro do Nitry priniesol Tibor Pecek (81kg) a Patrik Dome (60kg), ktorý nastúpil s veľkým sebazaprením po nedávnej zlomenine ruky a vynútenej pauze. Aj s týmto hendikepom dokázal zvíťaziť v dvoch zápasoch, no na finále už pre bolesti ruky nastúpiť nemohol.

Zlatú medailu po výborných výkonoch napokon vybojovali dve dievčatá Renáta Hadas a Renáta Vajdová a medzi chlapcami Tomáš Vago (69kg), ktorý jednoznačne patril k najbojovnejším boxerom šampionátu. Všetkým našim boxerom ďakujeme za odvedené výkony a reprezentáciu klubu!

Na fotke naše zlaté dievčatá s trénerom Tiborom Hlavačkom a Tomáš Vago s trénerom Pavlom Hlavačkom.

babyvagooo

Prihlásenie
Partneri

 

 skalka

ARMY SHOP

 elefant

 

pizzalekarenstvorec logo nitradencetv logo

my