• víťazi I.Slovenskej ligy boxu 2017
  • Matúš Strnisko (vpravo)bronz M-EÚ, 5.miesto ME, Majster SR
  • tréneri s Michalom Takácsom5.miesto OH,MS,ME mládeže, Majster SR
  • úspešný tím žiakov na turnaji v Poľsku
  • Naši majstri SR mužov pre rok 2017M.Ballai, T.Zold, P.Kontár, M.Strnisko, M.Takács
  • majstrovský tím na MSR SD a seniorov
  • Michael BallaiMajster SR 2017
  • Mário MackaničMajster SR 2016
Predstavitelia Klubu
Prezident klubu:
Dušan Vaňo
Hlavný tréner BCS:
Ing. Tibor Hlavačka
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tréner mládeže ŠG a reprezentácie SR:
Mgr. Pavol Hlavačka, PhD.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Ďakujeme za podporu

MESTO NITRA

nitra orez

NITRIANSKY

SAMOSPRÁVNY KRAJ

43091

utorok, 04. september 2018, 12:11 Napísal: Admin Prečítané: 3282x
  • Vytlačiť
  • Odoslať e-mailom
15. - 16. 9. 2018 sa môžete tešiť na kvalitný box v športovej hale Olympia v Nitre! Medzinárodný turnaj mužov GRAND PRIX SLOVAKIA prinesie do Nitry boxerov z Ukrajiny, Nemecka, Poľska, Srbska, Chorvátska, Slovinska a Českej republiky. Slovensko bude reprezentovať celá plejáda výborných boxerov Michal Takács, Viliam Tanko, Tommy Zold, Bandi Csemez, David Michálek a ďalší. Zaujmú určite aj zápasy mladých nádejí v rámci turnaja "Olympijských nádejí". Turnaj organizuje náš klub v spolupráci s mestom Nitra - Európskym mestom športu 2018 pod záštitou Slovenskej boxerskej federácie a Slovenského olympijského výboru. Robíme to pre ľudí a preto aj toto skvelé podujatie bude mať vstup voľný! Zapíšte si teda do kalendára dátum a začiatky zápasov, prídete včas aby ste si chytili dobré miesto na sedenie a vychutnali si medzinárodný box. Tešíme sa na Vás :)

plagat gp a on nitra 2018
Prihlásenie
Partneri

 

 skalka

ARMY SHOP

 elefant

 

pizzalekarenstvorec logo nitradencetv logo

my