• víťazi I.Slovenskej ligy boxu 2017
  • Matúš Strnisko (vpravo)bronz M-EÚ, 5.miesto ME, Majster SR
  • tréneri s Michalom Takácsom5.miesto OH,MS,ME mládeže, Majster SR
  • úspešný tím žiakov na turnaji v Poľsku
  • Naši majstri SR mužov pre rok 2017M.Ballai, T.Zold, P.Kontár, M.Strnisko, M.Takács
  • majstrovský tím na MSR SD a seniorov
  • Michael BallaiMajster SR 2017
  • Mário MackaničMajster SR 2016
Predstavitelia Klubu
Prezident klubu:
Dušan Vaňo
Hlavný tréner BCS:
Ing. Tibor Hlavačka
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tréner mládeže ŠG a reprezentácie SR:
Mgr. Pavol Hlavačka, PhD.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Ďakujeme za podporu

MESTO NITRA

nitra orez

NITRIANSKY

SAMOSPRÁVNY KRAJ

43091

nedeľa, 19. marec 2017, 18:00 Napísal: Admin Prečítané: 5024x
  • Vytlačiť
  • Odoslať e-mailom

Aj 2.kolo najvyššej slovenskej súťaže dopadlo pre náš tím úspešne. V kategórii starších žiakov naši chlapci získali maximálny počet bodov, aký bol v danej situácii možný. Náš najmenej skúsený pästiar Šimon Turčina opäť ukázal výkonnostný progres a vo svojom 4 zápase kariéry zvíťazil 5:0 na body nad Borisom Bálešom z KO Galanta. Vo finále Šimon boxoval proti svojmu oddielovému kolegovi Samkovi Horváthovi a obaja predviedli výborný box, v ktorom podľa očakávania zvíťazil skúsenejší Samko, ktorý je v tejto sezóne zatiaľ stopercentný. Ďalšie body pre náš tím získali jeho bratia Roman a Lacko Horváthovci, ktorí si taktiež zmerali spolu sily vo finálovom zápase.

V kategórii ml.dorastu nás reprezentoval Lukáš Lorinc, ktorý v prvom zápase po bojovnom výkone prehral so skúsenejším reprezentantom SR Alexom Tancošom z MŠK Vranov 0:5 na body a v boji o tretie miesto zvíťazil verdiktom WO nad Jozefom Lisým z MŠK Vranov, ktorý mu nenastúpil do ringu. Spolu boxovali aj na 1.kole v Nitre, kde Luky zvíťazil TKO v 1.kole.

V st.doraste naši boxeri kráčajú neohrozene za obhajobou titulu, keď v Dubnici taktiež vybojovali maximálny možný počet bodov, o čo sa pričinili svojimi výkonmi - Rudolf Palenčár, Richard Jaroščák, Patrik Valent, Roman Reptík, Andrej Mikula, Richard Kovačič a Adrien Amcha.

V kategórii mužov nenašli v štartovej listine súperov Erik Pročka a Jakub Cifra a tak sa do ringu postavil iba Michael Ballai, ktorý zdolal vo finále Viktora Funka z TP Galanta a Mário Mackanič, ktorý suverénne zvíťazil na bojovným Lukášom Jalčom z Miko Fit Kamenica a pripísal si ďalšie prvé miesto na turnaji I.SLB.

V kategórii dievčat naše boxerky Mária Balážová a Adriána Nagyová nemali súperky. Renáta Hadas taktiež, no tá si aspoň výborne zaboxovala v priateľskom stretnutí proti domácej boxerke.

 

Na fotke zľava naši najmladší boxeri:

Roman Horváth, Samko Horváth, Lacko Horváth, Lukáš Lorinc a Šimon Turčina

najmladsi

Prihlásenie
Partneri

 

 skalka

ARMY SHOP

 elefant

 

pizzalekarenstvorec logo nitradencetv logo

my