• víťazi I.Slovenskej ligy boxu 2017
  • Matúš Strnisko (vpravo)bronz M-EÚ, 5.miesto ME, Majster SR
  • tréneri s Michalom Takácsom5.miesto OH,MS,ME mládeže, Majster SR
  • úspešný tím žiakov na turnaji v Poľsku
  • Naši majstri SR mužov pre rok 2017M.Ballai, T.Zold, P.Kontár, M.Strnisko, M.Takács
  • majstrovský tím na MSR SD a seniorov
  • Michael BallaiMajster SR 2017
  • Mário MackaničMajster SR 2016
Predstavitelia Klubu
Prezident klubu:
Dušan Vaňo
Hlavný tréner BCS:
Ing. Tibor Hlavačka
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tréner mládeže ŠG a reprezentácie SR:
Mgr. Pavol Hlavačka, PhD.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Ďakujeme za podporu

MESTO NITRA

nitra orez

NITRIANSKY

SAMOSPRÁVNY KRAJ

43091

nedeľa, 15. máj 2016, 13:43 Napísal: Admin Prečítané: 2963x
  • Vytlačiť
  • Odoslať e-mailom

V sobotu 14.5. sa náš tím predstavil v medzištátnom zápase proti poľskému výberu v meste Jaworzno. Celé stretnutie malo fantastickú organizáciu, od oficiálneho verejného váženia borcov v obchodnom centre až po krásny galavečer vo vypredanej veľkej športovej hale. Náš tím musel na poslednú chvíľu riešiť niekoľko absencií, keď pre chorobu nemohol vycestovať Rudolf Palenčár, pre zranenie Michal Zátorský, Michael Ballai a pre reprezentačné povinnosti dvojica Matúš Strnisko - Michal Takács. Pomocnú ruku nám tak podal tím KO BC Galanta, odkiaľ za nás hosťovali traja boxeri – Alex Tankó, Viliam Tankó a Filip Meszároš. Aj napriek chýbajúcim oporám dokázal náš tím v Poľsku remizovať 10:10, pričom dva zápasy boli jasne darované domácim, keď Tomáš Vago a ani Viliam Tankó svoje zápasy prehraté určite nemali. Všetky zápasy skončili na body a pre Nitru získali body – Rastislav Dvorský, Alex Tankó, Filip Meszároš, Samuel Pavlov a Zsolt Osaďan. V bojovných zápasoch na body prehrali Richard Jaroščák, Peter Kontár, Matúš Brunai a žiaľ domáce prostredie darovalo víťazstvá aj súperom Tomáša Vaga a Viliho Tanka. Na jeseň chystáme odvetu v Nitre a nie len to! Jarná sezóna bola nabitá reprezentačnými akciami, no jeseň určite prinesie do Nitry viac boxu v podaní zápasov nášho tímu BC Stavbár Nitra!

polsko

Prihlásenie
Partneri

 

 skalka

ARMY SHOP

 elefant

 

pizzalekarenstvorec logo nitradencetv logo

my